INŽENÝR NÁSTROJŮ, 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč
Referenční číslo
7-30-347313
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rosteme, daří se nám, a proto otevíráme zcela novou pozici INŽENÝR NÁSTROJŮ.

Hledáme odborníka na vstřikovací formy, který se domluví anglicky!

Potřebujeme někoho, kdo podpoří náš předvýrobní tým v procesech navrhování, vývoje a zprovoznění nových nástrojů pro naši zakázkovou výrobu.

Budete provádět rovněž preventivní a prediktivní údržbu vstřikovacích forem a zařízení.

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • VŠ vzdělání nutno v oboru strojírenství
  • AJ pro komunikaci se zákazníky
  • Minimálně 4 roky zkušeností v oblasti výroby forem nebo nástrojů
  • Znalost metod a postupů vstřikování plastů, nástrojů a konstrukce nástrojů
  • Znalost požadavků na údržbu zařízení pro vstřikování plastů
  • 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • možnost RELOKAČNÍHO BALÍČKU
  • penzijní pojištění
  • smlouva ihned na dobu neurčitou
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce