INŽENÝR KVALITY|AŽ 45 000 KČ|

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-10-352151
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Taje v oblasti kvality Vás lákají? APQP, PPAP, FMEA a podobné zkratky Vám řeknou víc než tisíc slov? Tak to budete naším INŽENÝREM KVALITY. Budete kontaktní osobnou pro naše zákazníky, pro řešení reklamací. Zároveň se budete zabývat našimi interními záležitosmi ve výrobě, od náběhu nových výrobků po sledování kvality.

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online

Požadavky
  • min. SŠ/VOŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti v oblasti kvality ve výrobě
  • znalost nástrojů kvality (APQP, PPAP, FMEA, atd.)
  • anglický jazyk na komunikační úrovni (reporting, komunikace s nadřízenými, zákazníky)
  • dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
  • občasné cestování
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • variabilní systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost dalšího kariérního postupu
  • zázemí silné společnosti