INŽENÝR KVALITY - ZÁKAZNÍK

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-18-365629
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řešením kvality pro zákazníky z automotove průmyslu? Domluvíte se anglicky a aspoň trochu německy? Znáte normy a metody používané v automotive kvalitě?

Hledáme nového kolegu na pozici - CQA

Čeká Vás pečé o svěřeného zákazníka a vše s tím spojené.

Požadavky
  • alespoň 2 - 3 roky zkušeností v oblasti zákaznické kvality
  • znalost automotive prostředí
  • velmi dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou
  • MS Office pokročile
  • asertivní chování, schopnost urovnat konflikty, vyjednávat
Benefity
  • Výkonnostní bonus až 4 000 Kč
  • Zajištěné ubytování v centru Liberce
  • Dotované stravné od 16 Kč
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • Příplatky za odpolední směnu