Inženýr kvality| schvalování dílů| vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-404925-2
Popis pozice

Přijmeme Inženýra kvality,který se bude zaměřovat na schvalování dílů do výroby.

Pokud máte zkušenosti s procesem schvalování výroby dílů a jste schopni zajistit nekompromisní kvalitu ve všech fázích výrobního cyklu, pak hledáme právě Vás!

Na této pozici dáváme šanci také absolventům, kteří chtějí pracovat v oblasti kvality.

Hlavní činnosti na Inženýra kvality budou:

  • zajištění proveditelnosti a schválení výroby dílů dle standardu PPAP
  • správa zákaznických portálů
  • jednání se zákazníkem a dodavatelem ohledně procesu PPAP
  • Zpracování PPAP reportů
Požadavky
  • SŠ/VŠ (technickém oboru výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost základních nástrojů kvality
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Prezentační dovednosti
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Semestrální bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti