INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-18-396538-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Kontrola procesu, sledování zmetkovitosti
  • řešení problémů, 8D reporting
  • Měsíční reporting výsledků a ukazatelů kvality
  • Podílení se na výběru dodavatelů, kontrola, audity
  • Příprava dokumentů v oblasti kvality
  • Kontrola nástrojů na základě výsledků měření
  • Schvalování obalů
  • Měření zkušebních výrobků, kontrola výsledků
  • PPAP - příprava dokumentace, schvalování dokumentace od dodavatelů
  • Kontrola výsledků kvality od zákazníka, reporting nadřízeným
  • Spolupráce v průběhu dodavatelské reklamace
Požadavky
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v automotive společnosti výhodou
  • Zkušnosti s VDA výhodou
  • ŘP skupiny B - výjezdy k zákazníkům a dodavatelům
Benefity
  • flexibilní pracovní doba pro THP pozice
  • čtvrtletní a roční bonusy
  • náborový příspěvek až 18 000 Kč/ rok
  • odměna za odpracované roky
  • příspěvek na stravování, závodní stravování
  • vstupenky na sportovní a kulturní akce
  • Kafeterie
  • mobil + zvýhodněný tarif
  • interní systém vzdělávání
  • firemní akce pro rodiny
  • relokační příspěvek