KVALITÁŘ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-18-405812-2
Popis pozice

Znáte systémy kvality? 8D reporty pro Vás nejsou nic nového? Komunikace s kolegy v AJ není problém? Pak jste náš kandidát!

Budete mít na starosti:

  • Zavádění novinek dle APD (APQP).
  • Zlepšování výrobních procesů a hledání úspor.
  • Hodnocení testů a chybovosti.
  • Tvorba dokumentace a reportů pro oddělení kvality.
  • Komunikace se zákazníky/dodavateli (reklamace, vzorkování).
  • Dodržování norem ISO (9001, IATF 16949, 14001, 45001, 50001).
  • Naplňování cílů a politiky integrovaného systému.
Požadavky
  • Středoškolské vzdělání- technický směr výhodou
  • Minimálně 1 rok praxe na podobné pozici
  • Základní techniky kvality (MSA, statistické metody, 8D Report, PPAP atd.)
  • Systémy ISO (9001, IATF 16949, 14001, 45001, 50001)
  • Práce s PC (MS Office)
  • Anglický jazy -komunikace se zahraničními kolegy
  • Výhodou praxe se vstřikováním plastů
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění.
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • věrnostní bonusy
  • další vzdělávání
  • možné školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ