Inženýr kvality, Plzeň - vhodné i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-365079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolventem elektrotechnické fakulty nebo máte SŠ vzdělání a odpovídají praxi v oblasti kvality? Chcete být součástí oddělení kvality úspěšné mezinárodní firmy a podílet se na nově vyvíjených produktech? Přihlaste se.

Budete mít na starosti:

  • zavádění procesů kontroly kvality nově vyvíjených produktů
  • testování jednotek v rámci pilotní i sériové výroby
  • spolupráce při instalaci testovacích jednotek
  • zavádění opatření na základě zpětné vazby od zákazníka
  • spolupráci s ostatními odděleními - především vývojem a výrobou
Požadavky
  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření nebo SŠ zdělání s odpovídající praxí
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • platná vyhláška 50 - § 5 a výše
  • pokročilé ovládání programů MS Office
Benefity
  • pravidelné navyšování mzdy
  • měsíční docházkový bonus pro výrobní pozice
  • měsíční osobní ohodnocení pro výrobní pozice
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • mimořádné odměny za nadstandardní výkon
  • letní a zimní bonus ve výši 50 % - 100 % základní mzdy
  • roční docházkový bonus pro výrobní pozice
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční příspěvek 4800 Kč pro využití na sportovní a kulturní aktivity
  • příspěvek 2500 při uzavření sňatku, narození dítěte, odchodu do důchodu
  • odměna za odpracované roky