INŽENÝR KVALITY ( ne automotive) !

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-30-345880
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti kvality? Přemýšlíte o změně a chcete pracovat pro jednu z nejlépe hodnocených firem na Plzeňsku? Pak se nám ozvěte! Na pozici

INŽENÝR KVALITY

budete:

  • zodpovídat za zabezpečení kvality v sériové výrobě
  • vydávat kontrolní návodky, operativní pokyny, tvořit eskalační plán
  • řídit proces řešení problémů pro procesní neshody a reklamace
  • aktualizovat výsledky mezioperačních kontrol
  • podílet se na zlepšování výrobních procesů za oblast kvality
  • provádět výrobkové audity a testy kontaminace
  • pravidelně kontrolovat a analyzovat vyřazené neshodné výrobky
Požadavky
  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality min. 2 roky
  • angličtina pro téměř denní komunikaci
  • znalost standartu ISO 9001
  • zanlost nástrojů kvality (8D, 5xWhy, Ishikawa atd.)
  • Metodika (Lean, PDCA,atd.)
  • komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování na náklady firmy