INŽENÝR KVALITY – INTERNÍ AUDIT

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-10-353350
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • plánování a provádění interních auditů procesu, systému a výrobků
  • implementace systémů řízení dle norem ISO 9001
  • řízení a realizace příprav na audity
  • zavádění systémů řízení, organizace a metody kontroly kvality
  • vedení dokumentace o průběhu auditu
  • vyhodnocování dat
  • kontrolování účinnosti přijatých opatření
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v kvalitě či vystudovaná škola v oboru zabezpečení kvality
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na wellness a volnočasové aktivity nebo dotovanou Multisport kartu
  • firemní kantýna