Inženýr kvality - Chomutovsko

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-18-382258
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici:

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce:

  • řešení zákaznických/dodavatelských reklamací
  • analýza reklamovaných dílů
  • plánování, příprava a vedení zákaznických/dodavatelských auditů
  • koordinace a reportování v procesu uvolnění prvních vzorků
  • příprava QA meetingů v rámci interního uvolnění výroby
  • tvorba analýz interních problémů dílů a výrobků
  • vypracování zpráv a návrh nápravních opatření vedoucích k zajištění kvality
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • spolupráce při zlepšování procesů v DMCZ a v úseku výstupní kvality
  • předcházení nespokojennosti zákazníků * dodržování všech zásad a požadavků BOZP a PO
Požadavky
  • SŠ technického směru
  • praxe na pozici výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office
  • odolnost vůči stresu
  • dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti.
  • schopnost týmové práce
  • flexibilta
  • logické a technické myšlení
  • zkušenosti v jednání se zákazníky
  • schopnost včasného reportingu