INŽENÝR KVALITY | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-10-406988
Popis pozice

Orientujete se v oblasti kvality a výroby? Máte zkušenosti s analyzováním procesů a ukazatelů kvality? Domluvít se anglicky nebo německy?

Napište nám, hledáme právě VÁS!

Vaší pracovní náplní bude:

  • Analýza procesů kvality ve výrobě
  • Podílení se na procesech zlepšování v rámci výroby a kvality
  • Reportování sledovaných ukazatelů
  • Interní a zákaznické audity
  • Školení zaměstnanců v rámci zavedených postupů
  • Správa dat v informačním systému
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtina nebo němčina
  • Zkušenosti z automotive průmyslu
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • Příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • Příspěvky na ubytování nebo dojíždění
  • Silná podpora jazykového a profesního vzdělávání