Inženýr kvality | automotive | roční bonus!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-18-375695
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Bavilo by Vás koordinovat nové projekty z hlediska kvality? Obsazujeme pozici Inženýra kvality! Našimi zákazníky jsou např. VW či BMW.

Říkají Vám něco netkané textilie, izolačních materiály v rámci interiéru v oblasi automotive? Zabýváme se primárně výrobou odhlučňujících prvků do interiérů vozů.

Co by Vás na pozici čekalo:

  • Koordinace projektů z hlediska kvality a jejich zavedení do sériové výroby
  • Řešení sériové výrobní a procesní kvality
  • Řešení neshod produktu, reklamace, evidence, analýzy, návrhy opatření
  • Spolupráce na auditech
  • Komunikace s dalšími odděleními společnosti
  • Občas vyjet k zákazníkovi či jiného závodu společnosti
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenost v oblasti kvality v automotive
  • Orientace v požadavcích norem ISO 9001 a IATF 16949
  • Znalost základních nástrojů kvality v automotive
  • Práce na PC – MS Office
  • Zkušenosti SAP VÝHODOU
  • Zkušenost se zákaznickými portály (VW, BMW) VÝHODOU
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ročního bonusu (dle výsledků společnosti)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Parkoviště zdarma přímo v areálu
  • Menší kolektiv