SPECIALISTA POVRCHOVÝCH ÚPRAV| ADITIVNÍ VÝROBA | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-406332
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte strojní vzdělání v oblasti povrchových úprav? Máte zkušenosti v oblasti povrchových úprav, ideálně v aditivní výrobě?

Jsme společnost menšího charakteru a působíme v oblasti napojené zejména na jadernou energetiku. Hledáme kolegu/kolegyni do menšího kolektivu v Plzni.

Náplň práce na této pozici:

Vytváření směrnic pro povrchovou úpravu žárových nástřiků

Hodnocení kvality výrobků podle platných standardů a předpisů

Komunikace s klienty a dodavateli

Požadavky

VŠ vzdělání se zaměřením na povrchové úpravy strojů, v oboru chemie, materiálového inženýrství nebo příbuzného oboru

Praxe na obdobné pozici

AJ na komunikativní úrovni - zejména písemné (překlady článků, korespondence)

Řidičský průkaz sk. B

Benefity
  • Kvartální odměny
  • Roční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Stravenky