INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-407140
Popis pozice

Máš zkušenosti na pozici INŽENÝR KVALITY?

Znáš metodiku APQP, PPAP a ostatní nástroje kvality?

Baví tě komunikovat se zákazníky a dodavateli?

Pak naše nabídka by tě mohla zaujmout :)

Tvým úkolem bude:

  • tvorba a udržování řízené dokumentace firmy
  • implementace nových požadavků norem (zejména IATF, 9001, 14001, 45001,…)
  • pravidelné provádění interních auditů a vedení či aktivní účast na zákaznických auditech
  • monitorování, posuzování kvality během výroby a řešení reklamací se zákazníkem
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce při stanovování standardů kvality
  • posuzovaní abnormality a odchylky výrobků
  • zpracovávání zákaznické reklamace a reklamace závod – závod
  • vystavování reklamace dodavatelům
  • poskytování podpory kolegům v oblasti kvality a spolupracování při řešení reklamací.
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • anglický jazyk –min.B1 (komunikace se zákazníky)
  • orientaci v technické dokumentaci na velmi dobré úrovni
  • znalost metodiky APQP, PPAP, nástroje kvality
  • samostatnost, zodpovědnost.
Benefity
  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti
  • Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
  • Možnost dalšího vzdělávání – odborné i jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Další nabídka zaměstnaneckých výhod
  • Odpovídající finanční ohodnocení