INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
11-18-401522-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z kvality? Komunikace se zákazníkem a řešení reklamací je pro Vás brnkačka? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

Pozice: INŽENÝR KVALITY | LIBERECKO | AŽ 75 000 KČ

Náplň práce:

  • Zajištění kvality výrobků na určených projektech
  • Pro daný projekt řízení, plánování a provádění činností v oblasti kvality
  • Komunikace se zákazníky - řešení jejich požadavků a reklamací
  • Řešení reklamací
  • Příprava dokumentace kvality
  • Znalost PPAP – směrem k zákazníkovi i dodavateli
  • Zpracování kontrolních plánů pro vstupní díly
  • Vystavování reklamací dodavatelům
  • Příprava nových projektů
  • Spolupráce s projektovým týmem
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 - denní komunikace, FJ výhodou
  • základní znalost nástrojů kvality
  • znalost SAP výhodou
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti z automotive
Benefity

Co nabízíme:

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Stravenkový paušál - 107 Kč do výplaty za každý odpracovaný den
  • Pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • Multisport karta (příspěvek od zaměstnavatele)
  • Cafeterie
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na kulturní akce, penzijní či životní pojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoj jazyků
  • Svačiny a ovoce na pracovišti zdarma