Inženýr kvality

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-398699-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v oddělení kvality? Máte výborný přístup k zákazníkům a domluvíte se anglicky? Představíme Vám výborně hodnocenou a oceňovanou společnost. Pošlete nám Váš životopis.

Vaší náplní práce na pozici inženýra kvality bude:

  • zajistit implementaci a chod systému kvality
  • hodnotit nové výrobní procesy
  • komunikovat se zákazníky
  • identifikovat a analyzovat kvalitativní problémy
  • připravovat a realizovat zákaznické audity
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na pozici inženýra kvality
  • znalost prostředí z automotive společnosti
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality (LEAN, FMEA, 5WHY, 8D reporty)
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění a sportovní vyžití
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech
  • 3% z hrubého základu na PP
  • výhodné telefonování s O2