INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-400350-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti řízení kvality? Baví tě vedení lidí a mít odpovědnost?

Procesy kvality máš v malíku a k tomu se domluvíš anglicky?

Paráda, tak právě tebe hledáme na pozici INŽENÝR KVALITY!

Tvým úkolem bude:

  • Odpovědnost za systém řízení kvality
  • Implementace požadavků zákazníka
  • Vyhodnocování kvalitativních KPI
  • Spolupráce s vedoucím kontroly a oddělením dodavatelské kvality
  • Řešení reklamací, SQR – informací ze strany zákazníka, jejich vyhodnocování
  • Zlepšování procesů, spolupráce na rozvoji společnosti a interních procesů
  • Podílení se na nastavení ERP systému (IFS)
  • Spolupráce na vývoji a zlepšování výrobků na základě reklamací FMEA
  • Trénink a motivace pracovníků v oblasti kvality a nástrojů kvality
  • Spolupráce s managementem společnosti o ostatními odděleními
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (denní komunikace v AJ)
  • schopnost přijmout odpovědnost za samostatné rozhodování
  • konstruktivní komunikace s ostatními odděleními
  • praktické zkušenosti u oblasti řízení kvality
  • znalost standardních nástrojů kvality (5S, FMEA…)
  • zkušenost s vyhodnocováním ukazatelů interní a externí kvality
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s vedením týmu
Benefity
  • 13. plat
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravování 194 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč
  • flexibilní pracovní doba
  • školení, vzdělávací kurzy a kurzy anglického jazyka