INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-10-351696
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti kvality? Přemýšlíte o změně a chcete pracovat pro předního zaměstnavatele na Liberecku? Pak se nám ozvěte! Na pozici

budete:

  • zodpovídat za zabezpečení kvality v sériové výrobě
  • vydávat kontrolní návodky, operativní pokyny, tvořit eskalační plán
  • řídit proces řešení problémů pro procesní neshody a reklamace
  • aktualizovat výsledky mezioperačních kontrol
  • podílet se na zlepšování výrobních procesů za oblast kvality
  • provádět výrobkové audity a testy kontaminace
  • pravidelně kontrolovat a analyzovat vyřazené neshodné výrobky
Požadavky
  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality min. 2 roky (automotive výhodou)
  • angličtina pro téměř denní komunikaci (B1/B2), němčina na úrovni dorozumění se výhodou
  • znalost normy IATF 16949:2009
  • znalost metod kvality (APQP, PPAP, FMEA, SPC, Poka Yoke, atd).
  • analytické myšlení, proaktivní osobnost
  • zákaznická orientace, týmovost i samostatnost
  • komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • kulturní akce
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání