INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-30-345073
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s působením v oblasti kvality z výrobní společnosti? Baví Vás nastavování procesů a kontakt se zákazníkem? Ovládáte německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pak neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: INŽENÝR KVALITY.

Náplň práce:

  • Řízení systému kvality a zodpovědnost za oblast kvality ve strojírenství/stavebnictví
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Analýza výstupů z výroby a správa dokumentace - směrnice normy, revize atd.
  • Příprava kontrolních plánů, účast na auditech
Požadavky
  • Praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • Znalost německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Technický background
  • Znalost norem ISO 9001, ISO 14001
  • Znalost nástrojů kvality
  • Komunikační a organizační schopnosti
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělávání přímo na pracovišti
  • dotované stravování
  • profesní vzdělávání a rozvoj