INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-372493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • zajištění kompletního reklamačního řízení se zákazníky i dodavateli
  • řešení neshod, hledání příčin a jejich odstraňování
  • vedení řízené dokumentace, její tvorba a zpracování, pravidelný reporting
  • zajištění kvality ve vývojových projektech, provádění vzorování dílů a náběh do série
  • provádění interních a externích auditů, nastavování a udržování interních procesů
  • zajišťování interního školení kvality pro zaměstnance
Požadavky
  • technické vzdělání, nebo praxe v automotive společnosti na pozici kvality
  • znalost automotive standardů a nástrojů kvality
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba (core time 9 - 15:00)
  • pravidelné každoroční zvyšování mzdy
  • příspěvky na stravování
  • benefitní program,
  • dotované mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • hrazené jazykové kurzy,
  • náborový bonus 20.000,– Kč,
  • dovolená nad rámec zákoníku práce a

3 dny placeného volna na nemoc (sick-days)