Inženýr/-ka kvality (Q Planner)

Referenční číslo
8-18-365194
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do elektro výroby hledám inženýra zakáznické kvality, plánování. Baví Vás elektro a moderní technologie? Pak hledám právě Vás.

Vaše úkoly:

  • Zajištění denního chodu sériové kvality
  • Podpora inženýra zákaznické a dodavatelské kvality, pomoc při řešení reklamací, zajištění dokumentace
  • Mezičlánek mezi výrobou a inženýry zákaznické a dodavatelské kvality
  • Koordinace měření
  • Externí a interní komunikace
Požadavky

Na pozici uvítáme následující zkušenosti:

  • Technická VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro
  • Německý nebo anglický jazyk - min B2
  • PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
  • Zkušenost v QM project leading v automotive – nezbytné, s procesem zaměřeným na QM-systém, znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA
  • Časová flexibilita - cestování (Evropa, svět), řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič
Benefity
  • motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka

dotovaných volnočasových aktivit)

  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu