INŽENÝR JAKOSTI s AJ, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-357799
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáte nástroje kvality používané v prostředí automotive? Domluvíte se anglicky s dodavateli a zákazníky? Hledáte komplexní práci v příjemném prostředí rodinné firmy?

Rozjeďte svoji kariéru jako INŽENÝR JAKOSTI, kde bude Vaší pracovní náplní:

  • Příprava dokumentace
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Používání nástrojů kvality
  • Řízení neshod a reklamaci
  • Koordinace rekvalifikačních zkoušek
  • Vzorkování výrobků
  • Interní audity
  • Management rizik

Máte zájem? Těším se na Vaše CV:-)

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • min. SŠ technické vzdělání
  • předchozí praxe s kvalitou ve výrobní firmě (preferována plastařina)
  • praktické zkušenosti s managementem kvality (8D, FMEA, PPAP, APQP, VDA aj.)
  • orientace v ISO IATF 16 949, ISO 14 001
  • aktivní znalost AJ pro komunikaci se zákazníky a dodavateli
  • čtení technické dokumentaci
  • znalost nástrojů MS Office
  • Měsíční a roční bonusy a prémie, závislé na osobním ohodnocení a výsledcích firmy
  • Po prvním roce příspěvek na životní nebo penzijní pojištění ve výší 400 Kč
  • Dotované závodního stravování (obědy za 35 Kč)
  • 5 týdnů dovolené