INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | s AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-383765-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti z oblasti kvality, technické myšlení a angličtina je tvůj kamarád?

Tak pak se ti u nás bude líbit. Jsme nadnárodní dřevozpracující společnost a u nás to voní dřevem.

Jsi zvědavý?

Tvoje práce bude:

  • Plánování kvality s dodavateli u nových projektů
  • schvalování vzorkování
  • Provádění dodavatelských auditů
  • školení a rozvoj dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů.
  • Řešení reklamací a jejich příčiny s dodavateli
Požadavky

Jestli chceš na pozici uspět, tvoje kvality jsou:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technické (to bude výhodou)
  • praxe v oboru kvality 1 rok
  • Dobrá znalost MS Office (tvoření reportů)
  • Angličtina: každodenní komunikace s dodavateli, telefonicky/e-mailem, občasné služební cesty do zahraničí
  • Technické myšlení, čtení technické dokumentace
  • komunikace s dodavateli a kolegy napříč odděleními
Benefity
  • Sodexo stravovací karta 110 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč
  • Kurz anglického jazyka zdarma