INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY| LIBEREC až 75 000

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
11-18-402447-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z kvality? Komunikace s dodavateli je pro Vás hračka? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | LIBEREC AŽ 75 000 KČ

Náplň práce:

  • analýza a implementace požadavků na nakupované díly v novém vývoji
  • aktivní účast na výběru, hodnocení a rozvoji dodavatelů
  • správa dodavatelské PPAP a APQP související s nakupovanými díly vč. hodnocení vyrobitelnosti a vývoj koncepce testování
  • provedení procedury uvolnění produktu
  • VDA 6.3. audity a rekvalifikace u dodavatelů
  • analýza odchylek v kvalitě
  • iniciování nápravných opatření u dodavatelů
  • účast na uzavírání dodavatelských smluv
  • zlepšení výkonnosti dodavatelů
  • optimalizace procesů
  • reporting
Požadavky
  • VŠ technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ
  • odpovídající praxe v kvalitě
  • znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti s plánováním a prováděním auditů
  • ochota cestovat
  • SAP výhodou
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • finanční bonusy
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • dětský tábor v letních měsících