INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | LIBEREC | 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405534-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti jako inženýr dodavatelské kvality v automotive prostředí? Znáš vzorkování a další kvalitářské normy? Komunikace s dodavateli Ti dělá radost? Potom se přihlas na pozici:

Co Vás čeká:

  • řešení reklamací s dodavateli
  • řízení neshodného materiálu
  • finanční vyrovnání s dodavateli
  • řešení přenášení specifických požadavků zákazníků na dodavatele
  • řízení vstupní kontroly v závodě
  • vyhodnocování výkonu dodavatelů
  • práce v SAP
  • provádění auditů u dodavatelů
  • vzorkování nakupovaných komponentů v aplikaci APQP
Požadavky
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici.
  • AJ na úrovni B2 - aktivní komunikace se zákazníky
  • znalost nástrojů řízení kvality: PPAP, APQP, SPC, 8D, pareto, MSA
  • ŘP sk. B + ochota cestovat
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dnů dovolené
  • měsíční bonusy
  • bonus na Vánoce a na dovolenou
  • stravenky
  • odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další