INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-10-394949-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi na pozici inženýra dodavatelské kvality a zkušenosti s rozširováním portfolia dodavatelů?Hovoříte plynule anglicky? Výborně! Pak hledám právě Vás.

Co budete mít na pozci INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (SQA) na starosti?

  • výběr potenciálních dodavatelů
  • spolupráce při zavádění nových systémů a metod řízení jakosti u dodavatelů
  • řešení problémů kvality s dodávanými díly a stanovení nápravných opatření
  • schvalování dílů do výroby
  • spoluúčast na interních auditech
  • zastavování výroby při neplnění kvalitativních parametrů
Požadavky
  • min. SŠ technického zaměření
  • AJ na úrovni B2 - plynulá, komunikativní
  • znalost MS Office Excel
  • orientace v IATF 16949 a ISO9001
  • zkušenosti s používáním metod kvality (G8D, PPAP, FMEA, Kontrolní plán, SPC, MSA)
  • zkušenost s audity dle VDA 6.3 výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení