Inženýr dodavatelské kvality

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-369428
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou alespoň 2 roky a chcete se stát součástí úspěšné výrobní firmy na Tachovsku? Aktuálně obsazujeme pozici Inženýra dodavatelské kvality, který bude

  • zodpovědný za kontrolu a řízení kvality materiálu od dodavatelů
  • spolupracovat s logistikou na plynulém převozu materiálu do výrobního závodu
  • zpracovávat data a vyhodnocovat data dodavatelské kvality na základě provádění auditů - pravidelný reporting
  • komunikovat s dodavateli v anglickém jazyce
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • angličtina pro bezproblémovou komunikaci s dodavateli ze zahraničí
  • zkušenost s prováděním auditů u dodavatele
  • zkušenost s prací v systémů SAP bude velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,5 na km
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • roční bohusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE