INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-402299-5
Popis pozice

Máte zkušenost z oblasti kvality dodavatelské nebo zákaznické? Dokážete se domluvit anglickým nebo německým jazykem?

Zkuste nám poslat svůj profil, možná jste to právě Vy, koho hledáme!

Pracovní náplň Inženýra dodavatelské kvality:

  • Vystavuje reklamace na neshodné dodavatelské díly na základě podnětů z OEM, výroby a vstupní kontroly
  • Vede reklamační řízení s dodavateli
  • Kontroluje a sleduje účinnost nápravných opatření od dodavatelů
  • Provádí vzorkování dodavatelských dílů
  • Připravuje kontrolní plány pro nakupované díly
  • Uskutečňuje audity u dodavatelů
  • Realizuje hodnocení dodavatelů a je přímou součástí jejich rozvoje
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost základních nástrojů kvality - 8D report, PPAP
  • Komunikativní AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Zkušenost s prováděním procesních auditů
  • Znalost IATF 16949, VDA 2, VDA 6.3 a VDA 6.5
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Semestrální bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti