Inženýr dodavatelské kvality

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-18-396885-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený/-á v oblasti kvality výrobní společnosti?

Je Vaše zaměření na dodavatele a celkové zajištění kvality dodavatelů?

Máme pro Vás novou příležitost do centrálního týmu zajišťování dodavatelské kvality.

Co můžete očekávat?

1) zodpovědnost za kvalitu v rámci dodavatelského řetězce

2) řešení dodavatelských reklamací

3) sledování a hodnocení nákladů na dodavatelské reklamace

4) optimalizaci systému kontroly dodavatelského řetězce

6) audity dodavatelů a vyhodnocování dodavatelských 8D reportů

Jelikož tato pracovní pozice je součástí centrálního týmu kvality - párkrát do roka tedy pojedeš na služební cestu na naši centrálu do Německa. :-)

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (technické je výhodou, nikoliv podmínkou)
  • zkušenosti z výrobní společnosti na pozici inženýra dodavatelské kvality či obdobné pracovní pozici v oblasti kvality
  • znalost automotive prostředí velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat za dodavateli (také zahraniční služební cesty)
  • MS Office
  • znalost práce v programu SAP výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění ve výši 2500 Kč/měs.
  • docházkový bonus
  • vánoční bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • home Office
  • závodní stravování