INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-395042
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, se zastoupením v ČR hledáme vhodné kandidáty na pozici INŽENÝR KVALITY.

Náplň tvojí práce:

  • Podílet se na řešení reklamací, komunikovat se zákazníky a dodavateli
  • Provádět a vyhodnocovat SPC (Statistická regulace procesu)
  • Usilovat o neustálé zlepšování výrobků a výrobních procesů
  • Analyzovat výstupy z procesů, stanovovat systémové chyby a vyhledávat prostor pro zlepšení
  • Podílet se na tvorbě kontrolních plánů a zajišťovat jejich aplikaci
  • Metodicky řídit, školit a kontrolovat pracovníky
  • Podílet se na výrobě nových výrobků a zavádění nových technologií a materiálů
  • Vypracovávat měsíční rozbory výroby a kvality
  • Zabezpečovat kontrolu dodavatelského materiálu
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického zaměření (elektro výhodou)
  • Zkušenosti z oddělení kvality
  • Znalost základních nástrojů kvality (FMEA, kontrolní plán, 8D report, analytické nástroje)
  • Komunikativní znalost AJ (min. B1)
  • Výhodou zkušenosti s programem SAP
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Stravenkový paušál 82 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 4 000 Kč za rok
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc
  • Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
  • Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
  • Firemní jazykové vzdělávání na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem