Inženýr dodavatelské kvality

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-382164
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajišťování kvality dodavatelů, jejich kontrola a rozvoj. Řízení kolegů na vstupní kvalitě a bezvadná angličtina. Toto jsou hlavní předpoklady inženýra dodavatelské kvality. Pošlete nám svůj životopis, pokud jste to Vy.

Jako inženýr dodavatelské kvality:

  • Řídíte procesy u dodavatelů - reklamace, stížnosti
  • Provádíte audity dodavatelů a jejich produktů
  • Děláte analýzy neshod a zajišťujete následná opatření
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou
  • Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Zkušenost v oblasti dodavatelské kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • Porkočilá znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky