INŽENÝR AUTOMATIZACE | ZELENÁ LOUKA

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-10-383021
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti zabývající se výrobou senzorů hledáme Inženýra automatizace! Kromě denní komunikace s centrálou v USA vás čekají i služební cesty do Los Angeles! Co však bude běžnější náplní vaší práce?

  • Výroba skleněných částí senzorů
  • Implementace, správa a údržba automatizace a robotů v této výrobě
  • Participace i v ostatních částech výroby senzorů
  • Vývoj a údržba umělé inteligence na proces 100% výstupní kontroly

Důležité také je, že budete sám sobě pánem a budete začínat v podstatě na zelené louce.

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického/fyzikálního směru
  • Angličtina B2/C1
  • Znalost programování automatů a průmyslových robotů
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • Siemens Simatic S7 a novější
  • C/C++, PHP, Java, Python, HTML
Benefity
  • Roční bonusy
  • Týden dovolené navíc nad rámec ZP
  • Telefon a notebook
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy