Inženýr automatizace - mzda až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-372365
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti technologií a automatizace?

Chcete se dostat k novému projektu a a stát u jeho zrodu?

Staňte se součástí mezinárodní společnosti!

Budete mít na starosti začleňování nových technologií do výroby, řešení výrobních problémů a neustálé zlepšování výrobních procesů.

Budete zodpovídat za programování robotů FANUC a ABB

V neposlední řadě budete komunikovat s projektovými vedoucími, nástrojaři, či údržbou.

Požadavky
  • technické vzdělání
  • komunikativní anglický jazyk
  • praxe z výrobní společnosti na obdobné pracovní pozici
  • znalost automatizace, robotizace
Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na dojíždění ve výši 2500 Kč/měs.

Docházkový bonus

Vánoční bonus

Flexibilní pracovní doba

Home Office

Závodní stravování