INTERNÍ PLÁNOVAČ VÝROBY A LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-18-354760
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud Vás zajímá uplatnění v oblasti interní logistiky v nezávislé výrobní společnosti na Pardubicku, která spadá pod silný mezinárodní koncern, neváhejte a zašlete nám životopis.

Jedná se o zakázkovou výrobu, preferujeme kandidáty i z menších firem, zejméma mimo automotive, a to vzhledem k odlišnosti procesů.

Činnosti, které vás čekají:

  • optimální rozvržení výrobních zakázek
  • kompletace výrobní dokumentace
  • aplikace lean principů v oblasti plánování výroby
  • optimalizace zásob
  • podílení se na zajímavých projektech
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s interní logistikou ve výrobní společnosti
  • znalost systému SAP
  • komunikativní AJ - komunikace s kolegy ze zahraničí
Benefity
  • atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další škála benefitů