INTERNÍ AUDITOR/KA

Referenční číslo
5-10-372389
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE INTERNÍ AUDITOR/KA!

Chcete se podílet na tvorbě produktu významné mezinárodní společnosti?

Líbila by se Vám následující pracovní náplň?

  • provádění interních auditů systémů řízení podle IATF 16949
  • spolupráce na interních auditech ostatních systémů řízení ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 apod.
  • provádění interních auditů procesů podle VDA 6.3 a dalších zákaznických standardů
  • spolupráce na auditech výrobku podle VDA 6.5
  • spolupráce na interních auditech
  • provádění dílčí kontroly a auditů
  • přezkoumávání specifických požadavků zákazníků na systém a předávání je dále do organizace
  • podílení se na analýzách rizik z pohledu systémů řízení (Turtle diagram) a produktu (FMEA)
  • v souvislosti s audity a kontrolami koordinovat a metodicky vést zavádění nápravných opatření a ověřovat jejich účinnost
  • podílení se na procesu zajišťování bezpečnosti výrobku
  • provádění školení pracovníků v oblasti systémů řízení a bezpečnosti výrobku
  • podílení se na rozvoji a zlepšování integrovaného systému řízení a jeho dokumentace

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • znalost MS Office
  • zkušenosti z automotive průmyslu (v oblasti technologie a výroby)
  • znalost Six Sigma, PPAP a PCPA výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příspěvky na stravování