IDEÁLNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY | 37 000 Kč + bonusy

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-10-405590-2
Popis pozice

Hledáme zapálené absolventy a absolventky technických oborů!

Dostaneš kompletní zaučení, abys pochopil/a jak vše v naší firmě funguje a se staneš zkušební/m technikem/čkou!

Vycestuješ také do světa! Nejdříve do Evropy a potom i dál :)

Nemusíš se bát, že na to budeš sám - zaučovat tě spolu s tvými kolegy budou vyškolení profesionálové, díky čemuž můžeš nastartovat svou kariéru!

Pokud se domluvíš anglicky a zajímá tě technika, přihlas se na tento inzerát!

Tak co, přidáš se k nám?

Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • manuální zručnost
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ochota cestovat
Benefity
  • 13. plat
  • bonusy/prémie
  • zkrácená pracovní doba (žádné směny!)
  • pravidelná valorizace mezd
  • Cafeterie (minimálně 30 000 Kč/rok)
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • spolupráci s profesionály v oboru
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • možnost profesního růstu!