HSE/BOZP SPECIALIST- PLZEŇSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-402217-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost jako BOZP Specialista ve výrobní firmě? Dorozumíš se anglicky?

Jsi ideálním kandidátem!

Hledáme zkušeného specialistu BOZP a PO, který bude:

  • Vykonávat pravidelné inspekce a hodnocení bezpečnosti na pracovištích
  • Zajišťovat audity dle ISO 45001/18001/14001
  • Poskytovat pravidelnou školení zaměstnancům v oblasti BOZP a PO
  • Spravovat a aktualizovat dokumentaci v oblasti BOZP a PO
  • Zodpovídat za správné za nakládání s chemickými látkami v souladu s legislativou
  • Reportovat zjištěná rizika a celková hodnocení
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • předchozí praxi jako BOZP specialista
  • znalost ISO 45001/18001/14001
  • Praxe z výrobního podniku
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na uživatelské úrovni
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění
  • a mnoho dalších