HSE SPECIALISTA

Referenční číslo
8-10-405972-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti BOZP,PO a ŽP? Rádi byste našli uplatnění ve stabilní firmě?

Na této pozici budete mít na starosti:

  • provádění preventivních prohlídek z pohledu prevence rizik na jednotlivých pracovištích společnosti
  • spolupráce při navrhování opatření vedoucích k jejich minimalizaci
  • kontrola dodržování požadavků BOZP a PO na pracovištích
  • plánování a provádění interních auditů v oblasti BOZP a PO
  • šetření pracovních úrazů, zpracování podkladů pro odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání, včetně jejich evidence
  • dohled a kontrola nad prováděním a zajišťováním zákonem požadovaných pravidelných kontrol a revizí protipožární ochrany
  • organizace cvičných poplachů PO
  • spolupráce při zavádění, realizaci a zlepšování systému environmentálního managementu včetně zákonem požadovaných povinností v oblasti ŽP
  • evidence třídění odpadu, organizace likvidace odpadu, evidence a likvidace nebezpečných látek včetně dokumentace pro zákonem vyžadované kontroly
  • koordinace v oblasti nakládání s chemickými látkami a směsmi
  • koordinace v oblasti ochrany vody, ovzduší a havarijní připravenosti
  • organizace a dokumentace závazných měření emisí (např. lakování, plynový kotel, komín atp.).
  • zpracování reportů v oblasti odpadového hospodářství, spotřeby energií, vody
Požadavky
  • Znalost AJ (Alespoň písemná komunikace)
  • Praxe v oblasti BOZP, PO a ŽP ve výrobním prostředí
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • znalost zákona č.88/2016 Sb.
Benefity
  • roční a čtvrtletní bonus
  • pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 140,- Kč
  • 25 dnů dovolené po roce spolupráce
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a férovém jednání
  • příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech spolupráce
  • odměnu za dosažené pracovní výročí