HOMOLOGATION SPECIALIST l VYSOKÉ MÝTO l TOP ZAMĚSTNAVATEL

Referenční číslo
5-10-384044
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE HOMOLOGATION SPECIALIST!

Máte zkušenost se sledováním legislativy výrobku?

Umíte pracovat se softwarem ADAS?

V tom případě čtěte dál!

Náplň práce:

  • monitorovat vývoj výrobku a customizaci
  • sledovat vývoj příslušné legislativy, zajištění aplikace změn do výrobku (se zaměřením na elektrotechniku, elektroniku a software ADAS, software update, cybersecurity)
  • identifikovat potřeby homologace, získávání a řízení tvorby potřebných podkladů a tvorba technické dokumentace v AJ
  • organizace homologačního procesu od přípravy prototypů přes testování po administrativní proces
  • podpora ostatních oddělení v komunikaci s dodavateli a zákazníky
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ v oboru strojírenství nebo elektronice/elektrotechnice
  • 3 roky praxe v automotive, strojírenství nebo elektronice/elektrotechnice
  • AJ min. na úrovni B2
  • FJ výhodou
  • znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • vzdělávání