HLEDÁTE NOVÉ ZAMĚSTNÁNÍ? POMŮŽEME VÁM!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
11-10-388431
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte novou práci?

Hledáte zaměstnání v Libereckém kraji?

Zajímáte se o možnosti na pracovním trhu?

Na Liberecku máme otevřeno přes 200 pracovních pozic. Zašlete mi Váš profesní životopis a zkusíme najít tu pravou právě pro Vás!

Volejte na číslo 606 712 168 či zašlete životopis na email renata.vesela@grafton.cz.

  • mistr #seřizovač #kvalita #projektovýmanažer #obchodnízástupce #nákupčí #účetní #specialista #logistik #vedoucí #manažer #inženýr #technolog #lean #konstruktér #IT #vývojář #programátor
Požadavky

Každá pozice má specifikované vlastní požadavky. Vámi vybranou pozici probereme do detailů včetně požadavků.

Benefity

Dle vybrané společnosti. :)