Hledáme OPERÁTORY MONTÁŽE dveří vlakových souprav

Lokalita
Druh pozice
fulltime
Mzda
19 000 - 23 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
3-19-240937
Popis pozice

Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a máte vzdělání v oboru strojírenství?

Pokud ano, čtěte dál!

Hledáme OPERÁTORY MONTÁŽE do společnosti se skvělým jménem ve světě, sídlící v lokalite Brno - Modřice!

Vaší náplní práce bude:

  • montáž pohonů nebo jejich komponentů dle výkresové dokumentace
  • kontrola pohonů
  • montáž nástupních plošin, schodů dle dokumentace

Jedná se o práci ve dvou nebo třísměnném provozu.

Požadavky
  • strojírenské nebo elektro vzdělání
  • znalost technické dokumentace
  • znalost práce s měřidly
  • praxe na pozici operátora ve strojírenství, nebo elektro výhodou
  • fyzická zdatnost
Benefity

velmi zajímavé finanční ohodnocení

po 6 měsících, nebo po roku převod do KMĚNOVÉHO STAVU společnosti!

25 dní dovolené

závodní stravování

možnost získat certifikaci

doprava z centra Brna - zdarma!

firemní společenské i sportovní aktivity

jazykové a odborné vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search