Hledáme LEPIČE dílů dveří vlakových souprav!

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-19-224019
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a máte vzdělání v oboru strojírenství?

Pokud ano, čtěte dál!

Hledáme LEPIČE dílů dveří vlakových souprav do společnosti se skvělým jménem ve světě, sídlící v lokalite Brno - Modřice!

Vaší náplní práce bude:

  • lepení předpřipravených kusů dveří dle dokumentace
  • práce s různými druhy spojovacích a lepících materiálů

Jedná se o práci ve 3směnném provozu v příjemném klimatizovaném prostředí.

Požadavky
  • strojírenské vzdělání
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost práce s měřidly
  • praxe na pozici lepič nebo obráběč výhodou
  • fyzická zdatnost
Benefity

velmi zajímavé finanční ohodnocení

po 6 měsících, nebo po roku převod do KMĚNOVÉHO STAVU společnosti!

25 dní dovolené

závodní stravování

možnost získat certifikaci

doprava z centra Brna - zdarma!

firemní společenské i sportovní aktivity

jazykové a odborné vzdělávání