HLAVNÍ INŽENÝR / STAVEBNICTVÍ A ŽELEZNIČNÍ SEKTOR / PRAHA

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-406620-1
Popis pozice
  • podíleli by ste se na vedení týmu projektantů na velkých železničních zakázkách vč. vysokorychlostních tratí ve všech stupních projektové dokumentace,
  • pozice vyžaduje fokus jak na navrhování technického řešení kolejových staveb tak i na její kontroly a zajištění správnosti navržení.
Požadavky
  • VŠ vzdělání ve stavebním nebo dopravním oboru se zaměřením na železniční stavby,
  • praxe v oboru minimálně 5 let,
  • zkušenosti se samostatným vedením projektů železničních staveb minimálně 3 roky,

autorizace ČKAIT podmínkou

  • AutoCAD nebo Microstation výhodou anebo následné zaškolení během on-boardingu.
Benefity
  • odbornou práci při řešení významných železničních staveb,
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv,
  • možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • motivační finanční ohodnocení s růstem
  • pestrý benefitní program (příspěvek na stravné, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, karta MultiSport a mnoho dalších).