Health & Safety specialista

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-10-375289
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkuenosti v oblasti BOZP a nedělá vám problém plynulá komunikace v anglickém jazyce?

Na pozici Health & Safety specialista pro výrobní společnost na Vyškovsku hledáme vhodné kandidáty. Pozice není manažerskou pozicí, nemá přímé podřízené.

Co bude vaší náplní práce?

  • samostatné vedení agendy ve svěřené oblasti (BOZP, ŽP) s důrazem na dodržování platných norem a zákonů v oblasti EHS napříč společností, implementace legislativních změn v této oblasti
  • osuzování rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci za účelem prevence rizik
  • práce s legislativou a normativní požadavky v oblasti BOZP a ŽP, implementování požadavků do interní dokumentace
  • řízení činností související s ochranou ŽP, likvidací odpadů, nebezpečných látek, emisemi atd.
  • navrhování opatření vedoucích ke zlepšení BOZP
  • komunikace a spolupráce s orgány státní správy, sjednávání znaleckých posudků
  • tvorba a implementace interních standardů a norem bezpečnosti práce, požární prevence
  • zodpovědnost za proškolení zaměstnanců v zodpovídaných oblastech a jejich metodické řízení
Požadavky

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání
  • praxe v oboru (BOZP, ŽP) ve výrobní společnosti
  • zkoušky z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č.309/2006 Sb. a prováděcích předpisů výhodou
  • znalost relevantní legislativy v oblasti BOZP a ŽP
  • komunikativní znalost anglického jazyk podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (především Word, Excel), samostatnost, proaktivnost
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity

Co nabízíme navíc?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • po zkušební době měsíční 10% bonus z fixní mzdy
  • prosincový bonus k výplatě 30% z fixní mzdy navíc
  • flexipassy
  • multisportkarta
  • jazykové kurzy a další vzdělávání