HARDWARE TESTER | PRAŽSKÉ R&D

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-15-356315
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici HARDWARE TESTER!

Budete mít na starosti:

  • konstrukci testovací sestavy
  • provádění typových testů (v ČR i v zahraničí)
  • spolupráci s externími zkušebními ústavy
  • spolupráci s kolegy při ladění prototypů
  • dokumentaci a reporting
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru, výhodou elektrotechnika
  • vyhláška 50 §6
  • znalost použití měřících přístrojů, osciloskopu
  • komunikativní angličtina
  • základní znalost EMC
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat na zahraniční služební cesty cca 4x ročně
  • výhodou předchozí zkušenost s HW měřením
Benefity
  • nástupní bonus 50 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
  • relokační balíček
  • roční bonus
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24.000 Kč/rok
  • flexibilní pracovní doba
  • home-office
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • proplácení prvních dní nemoci
  • sick days
  • odměny při pracovních a životních událostech
  • více jak 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy