GROUP LEADER V KONSTRUKČNÍM ODDĚLENÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-356948
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Konstruujete a míříte výše, a nebo už ze své pozice jen vedete kolegy v konstrukci? Máte zkušenosti s vedením projektů, elektrotechnické vzdělání a domluvíte se německy? Pojďte pracovat do Plzně.

Na pozici GROUPE LEADER se budete starat o:

  • jednotlivé projekty přidělené Vašemu oddělení
  • rozdělení práce kolegům v konstrukci
  • komunikaci se zahraničními kolegy
  • dodržování plánů, termínů, finančního rozpočtu
  • školení a motivaci nových a stávajících kolegů
  • optimalizace procesů

Pošlete svůj životopis.

Požadavky
  • VŠ vzdělání elektrotechnické
  • zkušenosti z oddělení elektro konstrukce
  • zkušeností
  • znalost CAD programů
  • velmi dobrou znalost němčiny pro denní komunikaci
  • zkušenost s vedením týmu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonusy
  • čtvrtletní odměny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/měsíčně