FULLSTACK DEVELOPER | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-16-405671-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nadšeného a zkušeného Fullstack Developera, který se připojí k našemu dynamickému týmu a pomůže nám při vývoji našich inovativních softwarových řešení. Pokud máte zkušenosti s vývojem v jazyce C#/.NET a současně se cítíte pohodlně s Javascriptem a frameworkem React, pak jste ten správný kandidát pro tuto pozici.

Rozložení našich aktivit je projektů je

cca 50% webové projekty (.NET, Angular, React, Vue.js, Blazor, MVC)

45% desktop projekty (primárně WPF)

zbytek je vývoj mobilních aplikací (PWA/Xamarin, Maui, Native development), AI/ML (python), transformace dat, reporting apod.

Všude je jako hlavní BE programovací jazyk C#. Samozřejmostí je využití moderních CI/CD praktik pro deployment – typicky do prostředí MS Azure. Kdekoliv se to hodí, použijeme kontejnerizovaná docker řešení.

Při vývoji se řídíme agilními principy.

Požadavky

SŠ nebo VŠ v IT či softwarovém inženýrství

Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1

Zkušenost s .NET a C# (bjektově orientovaném návrhu s ohledem na návrhové vzory)

Zkušenost s vedením a architekturou komplexních webových aplikací

Znalost MS SQL

Znalost technologií HTML, CSS, JavaScript, TypeScript,..

Zkušenost s REST API

Benefity
  • roční finanční bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)