Full-Stack Team Leader se zkušeností SCRUM

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345264
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě sport? Chtěl bys vidět, jak se připravují kurzy na sportovní utkání? Nebojíš se pracovat na softwaru s nejvyšší návštěvností? Pokud nejsi fanouškem korporací, přidej se k nám.

  • starost o čtyřčlenný team
  • komunikace s ostatními týmy a projektovými manažery
  • řešení problémů, sdílení informací
  • pravidelná účast na meetinzích
  • nutností je základní znalost SCRUM - dohlížení na dodržování SCRUMU (práce v agilním vývoji s dvoutýdenními sprinty)
  • na frontendu se budeš starat o údržbu stávajícího systému a vývoji nových aplikací (v Reactu a Reduxu)
  • na backendu se budeš starat o údržbu stávajících systémů v PHP
  • budeš navrhoat a implementovat nové API, přepisovat a vytvářet celé služby
  • klíčová je dockerizace všech projektů, psaní testů a monitoring
Požadavky
  • PHP 7.1+, PHP 7.3+
  • JavaScript, ES 6-7, TypeScript
  • React, Redux, Redux Logic, Socket.IO
  • Google Closure library (pouze údržba)
  • výhodou je znalost Redis, MySQL, PostgreSQL
  • HTML 5, Scss, JQuery
  • Symfony 4, Slim framework, Nette (stačí jeden z nich)
  • REST API, JSON, Apiary
  • Docker, CI (je pro nás důležité, ale můžeme tě naučit)
  • Cloudflare, ELK stack, Prometheus, Grafana, site24/7
  • GIT (klademe velký důraz na čistotu, přehlednost a change logy)
Benefity
  • výborné platové ohodnocení
  • home office
  • služební mobil a notebook
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • multisport karta
  • stravenky
  • pet friendly office (žádný open space)
  • práce na zajímavých a ambiciózních projektech pro prestižní klienty
  • kariérní růst
  • příspěvky na školení a vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • přístup k referral bonus programu