Full Stack Team Lead

Plný úvazek
Mzda
89 000 - 125 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357027
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Realizace idejí v development procesu a to nejen v teamu, ale i napříč firmou a ke klientům
  • Optimalizace SCRUMu, vývoje, technologií či technování.
  • Vedení týmu ohledně odhadů, plánování a realizace
  • Dohlížení na ceremonie týmu a jejich optimalizace
  • Vývoj bude stále nedílnou součástí Tvojí práce
  • Pokud si troufneš i na technické výzvy, tak prostor pro Tebe pro otevřený.
Požadavky
  • Zkušenost s vedením lidí či jejich řízení jako leading, coaching, managing, mentoring. Rozdíly v nich chápeme velmi důrazně
  • Znalost PHP a návrhových vzorů, designů je Ti vlastní
  • Základní znalost Frontend technologií a to čehokoliv okolo TypeScriptu
  • Automatické testování (Unit, Functional)
  • Zkušenost a dodržování coding standards, analýzy kódu a standardů (PRS, phpstan, codesniffer, conventions, ...)
Benefity
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dog-friendly office