FRONT/BACK-END SOFTWARE DEVELOPER

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357175
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilní společnost s více než 25ti letou působností na českém trhu nyní hledáme FRONT i BACK-endové software Developery na HPP - práce převážně z domova.

Jaká bude náplň práce?

  • Vývoj webové a mobilní aplikace
  • Návrh systémů .NET Core + Angular
  • Možnost věnovat se vývoji back-endu i front-endu
  • Účastnit se všech fází vývojového cyklu
  • Pracovat v menším týmu schopných programátorů
  • Používat moderní vývojové nástroje
Požadavky

Co od tebe budeme potřebovat?

  • Znalost principů vývoje webových aplikací (HTTP, REST)
  • Znalost C#/ASP.NET Core
  • Znalost MS SQL, stored procedures + T-SQL
  • Zkušenost alespoň se Signal-R, Redis nebo Docker
  • Znalost GIT
  • Znalost AJ psaná forma.

VÝHODOU

  • Zkušenosti v oblasti webových či cloudových technologií (Azure)
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • Znalost principů tvorby webových aplikací (rozdělení kompetencí front-end vs back-end, HTTP, REST API).
Benefity

Co ti za to dáme?

  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Home office
  • Příspěvek na dovolenou
  • Služební mobil a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Máme vlastní posilovnu pro zaměstnance
  • Možnost využití rekreačního zařízení firmy
  • Vzdělávání a kurzy
  • Sleva na firemní výrobky

Pozice je vhodná i pro junior developery.

Preferujeme práci z domova.